přihlášeníkošíkkontaktdopravné
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku
Hlodavci doma
Pes doma
Kočka doma
Rybičky doma
Ptáci doma
Teraristika doma

Brit Care Dog Functional Snack Light Rabbit 150g

Funkční pamlsek pro psy s nadváhou, pomáhá udržovat optimální kondici, králičí s papájou

Funkční poloměkké pamlsky jsou zdravým, masitým a chutným doplňkem pravidelné stravy každého psa. Obohaceno o funkční složky jako jsou laktobacily, fulvinové kyseliny a extrakt z cukrového melounu.

Papája: je známá jako hodnotné léčivo a nízkokalorické ovoce. Nejčastěji se používá jako vynikající zdroj nerozpustné vlákniny, která pomáhá zlepšit trávení a udržuje tělo v dobré kondici.
Králík: zdroj bílkovin s nízkým obsahem tuku a vynikající výživa pro psy s nadváhou

  • Pomáhá udržovat optimální tělesnou kondici. Obohaceno o psyllium a bambusovou lignocelulózu, zdroje vlákniny pomáhající udržovat optimální stav střev.
  • Bez obilovin a bez brambor
  • Fulvinové kyseliny pomáhají vstřebat živiny
  • Extrakt z cukrového melounu jako zdroj antioxidantů
  • Kolagen pomáhající regenerovat pohybový aparát
  • Tyndalizované laktobacily pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru
Složení: dehydrovaný králík 26%, dýně 20%, zeleninový škrob tekutý 14%, červená čočka 11%, králičí protein hydrolyzovaný 10%, bambusová lignocelulóza 5%, šťáva z králíka hydrolyzovaná 5%, kolagen hydrolyzovaný 4%, semena a slupky psylia 2%, sušená papája 1%, lososový olej 1%, kyselina fulvová 0,5%, minerály, výtažek z cukrového melounu 0,01%, Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivované (15x109 buněk/kg) 
Analytické složky: hrubý protein 28%, hrubý tuk 3%, vlhkost 17%, hrubý popel 5,2%, hrubá vláknina 4%, vápník 1,2%, fosfor 0,8%, sodík 0,3%, omega-3 0,15%, omega-6 0,25%
Nutriční složení: L-karnitin (3a910) 1.000mg. Obsahuje konzervační látky schválené EU: kyselina citrónová (E330), kyselina DL-jablečná (E296).
Metabolizovatelná energie: 2.950 kcal/kg
CP022229
Brit Care
Již nelze zakoupit
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku