přihlášeníkošíkkontaktdopravné
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku
Hlodavci doma
Pes doma
Kočka doma
Rybičky doma
Ptáci doma
Teraristika doma

Magnum Iberian Pork & Tuna All Breed 12kg

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen s iberským vepřovým a tuňákem

Krmivo Magnum Iberian Pork & Tuna for All Breeds je vyrobeno bez masových mouček pouze z čerstvého Iberského vepřového masa a tuňáka z Atlantiku, bez lepku a bez přidaných tuků. Důležitým faktorem je, že krmivo není extrudováno.
Speciálním procesem zpracování, tepelnou úpravou za nízkých teplot, lisováním za studena a za použití pouze nejkvalitnějších přírodních, čerstvých surovin se v krmivu Magnum zachová nejvyšší podíl přirozených vitamínů, minerálů, živin, vůně a lahodné chutě.
S přirozenou a přírodní stravou Magnum Iberian Pork & Tuna for All Breeds bude váš pes plný energie, zdravotně v pořádku a bude mít krásnou lesklou srst.
  • Speciální senzitivní receptura - lehce stravitelné, bez potenciálních rizik potravinové intolerance. V této receptuře není použita sója, pšenice, kukuřice atd. Bez přidaných vedlejších živočišných a rostlinných produktů.
  • 100% natural - bez umělých konzervantů, barviv, aromat a GMO surovin!
  • Bezlepkové - bez obilovin, pouze kvalitní hnědá rýže: hnědá rýže není průmyslově zpracovaná jako rýže bílá, tj. udržuje si více živin a vláknin usnadňujících zažívání.
  • Kvalitní čerstvé regionální suroviny - polodivoké Iberské vepřové, ryby z Atlantského oceánu, hnědá rýže; maso se zpracovává čerstvé!
  • Eliminace zdravotního rizika - granule Magnum na sebe neváží vodu, díky tomu v žaludku nebobtnají, což zabraňuje nežádoucím zdravotním potížím jako je například torze žaludku.
Složení: vepřové maso 40%, tuňák 28%, rýže, řepa, pivovarské kvasnice, kmín, kurkuma
Bez umělých příchutí, barviv a antioxidantů.
Analytické složky: hrubý protein 27%, hrubá vláknina 2%, hrubý tuk 17,5%, hrubý popel 7,1%, vlhkost 18%
Metabolizovatelná energie v kg: 3.677kcal -15.385kJ
  1. Chovatelské potřeby
  2. krmiva
  3. granule
CP013519
Magnum
Vyprodáno
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku