přihlášeníkošíkkontaktdopravné
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku
Hlodavci doma
Pes doma
Kočka doma
Rybičky doma
Ptáci doma
Teraristika doma

CD Lamb & Rice 15kg + 1kg ZDARMA

Kompletní krmivo pro psy - jehněčí s rýží

Krmivo splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitní, nutričně a dieteticky plnohodnotnou výživu s velmi vysokou stravitelností a nízkým rizikem alergie.
 • Je vhodné pro všechny kategorie dospělých psů včetně březích a kojících fen.
 • Vysoce plnohodnotná složka jehněčího masa zabezpečuje optimální aminokyselinové složení proteinů.
 • Rýže jako zdroj glycidové složky zvyšuje dietetiku a stravitelnost tohoto krmiva.
 • Nenasycené mastné kyseliny (omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru.
 • Obsah makro i mikroprvků a vitamínů plně pokrývá potřebu dospělého psa.
 • Vyšší obsah vitamínu C podporuje tvorbu biosyntézy kolagenu. Tím je zabezpečena správná regenerace kostní a chrupavkové tkáně. 
 • Společně s vitamínem C přispívá ke zvýšené odolnosti a zlepšenému imunitnímu systému podíl obsažených probiotik, které upravují pozitivně střevní mikroflóru.
 • V krmivu jsou navíc protilátky IGY vázané na vaječnou hmotu, které blokují nežádoucí množení a následnou distribuci řady patogenních virů v organismu psů (parvovirus, rota a corona virus) a dalších potenciálně nebezpečných bakterií.
 • Pro svůj obsah živin a látek chránících střevní mikroflóru a podporujících imunitní systém je krmivo mimořádně vhodné především pro psy s alergií, psy oslabené a psy v rekonvalescenci.
Složení: maso a produkty živočišného původu (skopové maso a drůbeží játra), obiloviny (rýže, kukuřice), vedlejší výrobky rostlinného původu, mléko a mléčné výrobky, vejce a výrobky zvajec, ryby a vedlejší výrobky z ryb, kvasnice, zelenina, tuky a oleje, minerální látky, Premix ANCE (vitamíny A, D, E, síran mědnatý pentahydrát, s barvivem: hněď FK, s konzervantem: kyselina propionová, octová, sorbová, propionan amonný, s antioxidantem: alfatokoferol bohatý na extrakty přirozeného původu)
Deklarované jakostní znaky: proteiny 22%, tuk 11%, vlhkost 10%, popel 4,7%, vláknina 2%
Vitamíny a doplňkové látky v kg: vitamín A 12.000m.j., vitamín D3 1.100m.j., vitamín E 90mg, vitamín C 90mg, Cu (síran mědnatý pentahydrát) 23mg
 1. Chovatelské potřeby
 2. krmiva
 3. granule
CP011955_D
Delikan
Již nelze zakoupit
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku